O FIRMIE

Wiodącym profilem działalności  firmy SORTER jest produkcja i sprzedaż zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym innowacyjnych na wielu płaszczyznach, od sortowania, poprzez pakowanie produktów, aż po paletyzację i robotykę.

Zobacz video

maszyny do sortowania owoców i warzyw sorter

Oferta

Stale i systematycznie poszerzamy swoją ofertę starając się sprostać wymaganiom rynku.

Celem firmy jest systematyczny rozwój techniki umożliwiający automatyzację procesów produkcyjnych. Konsekwentnie do tego dążymy, wdrażając własną myśl technologiczną, inwestując kapitał w działalność B+R (prace badawczo-rozwojowe) i stale udoskonalając oferowane produkty.

 

Wysoki potencjał firmy pozwala nam od podstaw zaprojektować, wykonać i wdrożyć nową linię technologiczną nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Nasza oferta

W chwili obecnej oferujemy naszym klientom cały szereg urządzeń:

Aktualności z firmy

Jeśli ciekawią Was aktualności z Naszej firmy to zapraszamy do odwiedzenia bloga. Śledź nas, aby być na bieżąco i otrzymywać wszystkie wiadomości o naszych projektach. Skontaktuj się z nami i zaplanuj z nami swoje projekty.

Nowa linia do sortowania jabłek w Mołdawii
05mar

Nowa linia do sortowania jabłek w Mołdawii

Nowa linia do sortowania jabłek w Mołdawii W sierpniu zakończyliśmy montaż linii sortowniczej dla jednego z naszych mołdawskich klientów firmy SRL Demetras-Prim. Działalność inwestora skupia się na przetwórstwie owocowym, w

Zrobotyzowany proces sortowania i pakowania! Województwo małopolskie.
16lut

Zrobotyzowany proces sortowania i pakowania! Województwo małopolskie.

Województwo małopolskie – zrobotyzowany proces sortowania i pakowania! W kwietniu 2020, w gospodarstwie sadowniczym zlokalizowanym w malowniczej okolicy jeziora Rożnowskiego, została uruchomiona 4-ścieżkowa linia technologiczna przeznaczona do sortowania i pakowania jabłek w kartony. Działanie

Nasza linia sortownicza w Sadach Doliny Noteci.
21sty

Nasza linia sortownicza w Sadach Doliny Noteci.

Nasza linia sortownicza w Sadach Doliny Noteci W marcu zakończyliśmy instalację linii sortowniczej w Sadach Doliny Noteci w Jeziorkach. Tym razem inwestorem było przedsiębiorstwo Sady Doliny Noteci, którego działalność skupia

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.

Zaufali nam

Scroll to Top