PALETYZACJA

Maszyny i linie do paletyzacji

Kompleksowe rozwiązania do automatycznej paletyzacji obejmują perfekcyjnie zgrane elementy: od przenośników, poprzez paletyzery i desztaplery palet, po w pełni zautomatyzowane magazyny, których stosowanie ma na celu zwiększenie wydajności pracy paletyzerów poprzez wyeliminowanie  ich przestojów w oczekiwaniu na skompletowanie odpowiedniej ilości opakowań.

maszyny sortownicze

Zalety systemu

    • Możliwość paletyzacji różnego rodzaju towaru, w zależności od potrzeb Klienta

 

    • Kompleksowe rozwiązanie automatyzacji procesów paletyzowania

 

    • Wysoka wydajność urządzeń

 

    • Bezpieczeństwo obsługi

 

  • Możliwość adaptacji w każdej gałęzi przemysłu, gdzie opakowaniem zbiorczym są palety
maszyny sortownicze

Desztapler Palet

Urządzenie spełnia funkcję magazynu palet i służy do automatycznego ich podawania do linii paletyzacji. Urządzenie obsługuje palety o wymiarach i budowie Europalet (800x1200x144), ale może też być ustawiane pod inny wymiar. Zmiana typu palety możliwa jest przez odpowiednią regulację mechaniczną. Palety mogą być drewniane lub z tworzywa sztucznego.

Paletyzer Multiformat Box

Stosowany jest do warstwowego paletyzowania opakowań różnego formatu i wielkości. W skład urządzenia wchodzą : płyta, mechanizm chwytający  oraz system regulacji wysokości sztaplowania kartonów. Płyta służy do składowania kartonów takiego formatu , jaki został wybrany w panelu sterowania. Mechanizm chwytający układa pudełka na palecie po tym, jak zostały uporządkowane na płycie. Dwa ramiona mechanizmu chwytającego ułatwiają proces sztaplowania. Wysokość jest regulowana w zależności od wysokości wybranych opakowań.

maszyny sortownicze
maszyny sortownicze

Automatyczna Wiązarka

Automatyczna Wiązarka Palet Z Dozownikiem Ochraniaczy Naroży jest to Horyzontalna maszyna do automatycznego nakładania taśm i narożników przystosowana do wbudowania w pełni zautomatyzowaną linię.

Dlaczego klienci nas wybierają?

Współpraca

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do współpracy

Automatyzacja

Zaawansowane systemy  dają dostęp do pełnej automatyzacji produkcji

Jakość

Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości w maszynach sortownicznych

Serwis

Wsparcie techniczne i dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.

Scroll to Top