SORTOWANIE

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji linii służących do sortowania. Dzięki współpracy z Naszymi Klientami oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej staliśmy się liderem technologicznym w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasze produkty

Nasze produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. W zależności od wymagań zajmujemy się podstawowymi liniami sortowniczymi, kończąc na w pełni zautomatyzowanych sortowniach. Nasze urządzenia wyposażone są w najwyższe klasy system wizyjny weryfikujący produkty pod kątem rozmiaru, wagi, koloru oraz jakości ( zewnętrznej oraz wewnętrznej).

Znajdź rozwiązanie

Rozwiązanie idealne, które nadaje się do sortowania wszystkich owoców i warzyw nie istnieje. Dlatego nasze maszyny i linie produkcyjne projektujemy i dostosowujemy tak, aby optymalizowały produkcję konkretnych owoców lub warzyw. W naszym portfolio znajdziesz rozwiązania do sortowania i pakowania małych i średnich produktów. Wybierz swój produkt i sprawdź jakie rozwiązanie mamy dla niego.

POMIDORY

BRZOSKIWNIE

CYTRUSY

GRUSZKI

ŚLIWKI

CZEREŚNIE

Dlaczego klienci nas wybierają?

Współpraca

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do współpracy

Automatyzacja

Zaawansowane systemy służące do sortowania dają dostęp do pełnej automatyzacji produkcji

Jakość

Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości w maszynach sortownicznych

Serwis

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz serwis i dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

Skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji na każdy produkt z naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz możliwośc dłuższej współpracy.

Scroll to Top