W rosyjskim okręgu Karaczajo-Czerkiesja działa kolejna linia sortownicza naszej produkcji
ue

FAQ

W rosyjskim okręgu Karaczajo-Czerkiesja działa kolejna linia sortownicza naszej produkcji

We wrześniu uruchomiliśmy kolejną linię sortowniczą, która wspomaga jedno z rosyjskich gospodarstw sadowniczych. Tym razem realizacja miała miejsce w Карачаево-Черкессии, a przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na inwestycje specjalizuje się w zbiorze, selekcji i sprzedaży jabłek.

PROCES SORTOWANIA

Inwestor zdecydował się na czterościeżkową, misową linię sortowniczą o wydajności od 8 do 10 t/h z rozładunkiem wodnym. Segregacja owoców odbywa się obecnie według wagi i rozmiaru, a docelowo będzie także możliwość klasyfikacji owoców ze względu na kolor. Po zakwalifikowaniu jabłka do odpowiedniej grupy, kierowane jest ono do ustalonego wyjścia.

Linia została wyposażona w nożycowego robota rozładunkowego typu RBR-N, który odpowiada za delikatny rozładunek owoców. Dodatkowo rozbudowaliśmy ją o elewator rurowy z wyciąganiem liści typu EWR-O-L.

SEKCJA PAKOWANIA

W linii zainstalowaliśmy cztery stoły czterometrowe SPS-4 do pakowania owoców. Wyposażyliśmy je w przenośniki do odbioru owoców 2-giej klasy, przenośniki do odbioru pełnych opakowań, blatu na puste kartony oraz zrzuty ZRZ do podawania pustych opakowań z antresoli.

Owoce 2-giej klasy są odbierane ze stołów przy użyciu centralnego przenośnika, którego zakończenie stanowi przejezdna napełniarka skrzyniopalet NSJ-2. Do pakowania owoców oprócz stołów w linii zastosowano dwie napełniarki przejezdne NSJ-2.

Zostań dealerem naszych maszyn!