Radom Siła w Precyzji
ue

FAQ

Radom Siła w Precyzji

Poprzez jakość i precyzję wykonania maszyn i urządzeń służących do sortowania i pakowania owoców i warzyw wykonanych przez Sorter, oraz ich bezproblemową eksploatację nasza organizacja tworzy silną markę Radomia.

Firma Sorter wywodzi się z Radomia i z naszym miastem wiąże najbliższe plany, oraz inwestycje.
Dzięki przychylności Radomskich władz w najbliższym czasie na terenie nabytym od miasta, rusza budowa nowej siedziby firmy. Planowana inwestycja jest niezbędna w celu utrzymania dynamicznego rozwoju spółki, oraz pozwoli utworzyć nowe miejsca pracy.

SORTER = PRECYZJA, RZETELNOŚĆ I ROZWÓJ

Fakt ten został również doceniony w dniu 15.06.2012r, podczas XVI edycji Gali Biznesu Ziemi Radomskiej o nagrodę gospodarczą „ Granitowy Tulipan”, gdzie zostaliśmy nagrodzeni przez 25 osobową Kapitułę Konkursu w dwóch kategoriach: „Mała Firma Roku 2011” i „Produkt Roku 2011”- Maszyna sortująca owoce lub warzywa CUP 1-8L

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 stycznia 2019 r. Sorter Michał Ziomek sp j., NIP 948-256-50-81, wstąpiła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązki związane z działalnością spółki Soter Sp. j. Konrad Grzeszczyk Michał Ziomek w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów.