Produkt Polski
ue

FAQ

Produkt Polski

“Polski produkt” oznacza produkty, które wytworzone zostały przez polską firmę ,z polskich komponentów , a przez to z gwarancją polskiego pochodzenia. Sorter to obecnie jedyny w Polsce, oraz Europie Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

 

Nasze maszyny- oznaczone tym logo posiadają wysoką jakość wykonania oraz wytworzone zostały z dobrej jakości polskich komponentów, co w konsekwencji przekłada się na możliwość użytkowania tych produktów przez długi okres. Mamy także nadzieje, że Państwa przekonanie do naszych, polskich maszyn, będzie czynnikiem, który sprawi, że polscy producenci będą stawali się większymi i prężniej działającymi firmami. Uważamy bowiem, że w dobie, kiedy mówi się o wszechogarniającym kryzysie najlepszym sposobem, aby go przezwyciężyć, jest wsparcie dla naszej rodzimej produkcji. W momencie podejmowania decyzji zakupowej pojawia się podstawowy problem - Jak rozpoznać polski produkt, czym się wyróżnia wśród reszty, na „sklepowej półce”?

Znak” Produkt Polski” podpowiada i przypomina naszym klientom o wybieraniu rodzimych produktów takich jak polskie maszyny sortownicze Sorter Sp.j.

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 stycznia 2019 r. Sorter Michał Ziomek sp j., NIP 948-256-50-81, wstąpiła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązki związane z działalnością spółki Soter Sp. j. Konrad Grzeszczyk Michał Ziomek w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów.