Nominacja do Nagrody Prezydenta RP
ue

FAQ

Nominacja do Nagrody Prezydenta RP

Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii INNOWACYJNOŚĆ

Mamy zaszczyt poinformować, iż firma Sorter została nominowana do tegorocznej Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Innowacyjność. Kandydatów do Nagrody zgłaszają wyłącznie ściśle określone instytucje. Nominację naszej firmy do tej prestiżowej nagrody zgłosił Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – Pan prof. Krzysztof Jan Kurzydłowski, któremu serdecznie dziękujemy.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP jest powszechnie uznawana za najcenniejsze wyróżnienie dla przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców, którzy wnoszą znaczący wkład w unowocześnianie i rozwój polskiej gospodarki, budują jej pozytywny wizerunek w kraju i za granicą. O jej nieporównywalnym prestiżu świadczy sposób wyboru najlepszych, którego raz w roku dokonuje Prezydent Polski.

Nagroda jest przyznawana w pięciu kategoriach:

  • Innowacyjność
  • Obecność na Rynku Globalnym
  • Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
  • Zielona Gospodarka
  • Trwały Sukces

Cieszymy się z faktu samej już nominacji, gdyż jest to bez wątpienia potwierdzenie wyjątkowości firmy i z niecierpliwością czekamy na wyniki.

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 stycznia 2019 r. Sorter Michał Ziomek sp j., NIP 948-256-50-81, wstąpiła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązki związane z działalnością spółki Soter Sp. j. Konrad Grzeszczyk Michał Ziomek w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów.