Luty 2020 - nowa linia 2MS7 uruchomiona w Rosji!
ue

FAQ

Luty 2020 - nowa linia 2MS7 uruchomiona w Rosji!

Świetne wieści już na początku roku, gdyż luty kończymy z przytupem! Nasza ekipa właśnie wróciła z wdrożenia nowej linii technologicznej w okolicach Krasnodaru. Kolejny projekt w Rosji zrealizowaliśmy we współpracy z naszym przedstawicielem, firmą AGROSTROJKOMPLEKT (http://xn--80aggpfbfhpacngboqk.xn--p1ai/) i z początkiem lutego uruchomiliśmy 2‑ścieżkową linię sortowniczą do jabłek.  Naszemu klientowi życzymy owocnego sortowania!

 

ROZŁADUNEK I PROCES SORTOWANIA

Aby osiągnąć odpowiednią wydajność rozładunku, najlepszym rozwiązaniem było zastosowanie rozładunku zanurzeniowego prostego RZP, który przystosowany jest do skrzynio-palet  o wymiarach 1200x1000x800 mm co pozwoliło zagwarantować klientowi wydajność od 20 do 25 skrzyń na godzinę.

 

JAKOŚĆ I PRECYZJA SORTOWANIA

Zgodnie z zamówieniem przedsiębiorca wybrał system wizyjny pozwala sortować owoce względem wagi oraz rozmiaru. Po skonfigurowaniu owoce przyporządkowywane są do ustalonych wyjść.

 

SEKCJA PAKOWANIA

Po przesortowaniu owoce przyporządkowywane są do wyjść, które kierują jabłka na 6 stołów do pakowania owoców typu mono.                                  

Model stołu MONO SPP-A-3 składa się z przenośnika taśmowego o szerokości 400 mm i długości 3 mery na który podawane są owoce z maszyny sortowniczej. Każdy stół wyposażony jest dodatkowo w  2 blaty na puste kartony.

 

ZALETY:

  • solidna konstrukcja linii technologicznej
  • delikatny rozładunek wodny
  • uniwersalny nośnik – miska do owoców kulistych o średnicy od 50 do 110 mm
  • wydajność linii do 4 ton na godzinę
  • ekonomiczne rozwiązanie - pakowanie na stołach mono
  • wysokiej jakości system wizyjny.