Granitowe tulipany Firma Roku 2011
ue

FAQ

Granitowe tulipany Firma Roku 2011

Mamy zaszczyt poinformować, że podczas tegorocznej Gali Biznesu Ziemi Radomskiej Sorter s.c. otrzymał dwie nagrody Granitowy Tulipan.

Nagroda przyznawana jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej za wspomaganie rozwoju gospodarczego regionu radomskiego od 16 lat. Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii kapituła przyznała jednorazowo dwie nagrody jednej firmie.
Z dumą informujemy, że nagrody te trafiły do naszej firmy w kategorii Mała Firma 2011 oraz Produkt Roku 2011 za misową maszynę sortowniczą.

 

Bardzo cieszy nas, że wysiłek włożony w zaprojektowanie i wykonanie maszyny został zauważony, a prężny rozwój firmy doceniony nagrodą Firma Roku 2011. Jesteśmy przekonani, że pierwsze nagrody, w tak krótkiej historii naszej firmy, zmotywują nas do dalszego działania i eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami dla przemysłu owocowo-warzywnego.
 

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 stycznia 2019 r. Sorter Michał Ziomek sp j., NIP 948-256-50-81, wstąpiła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązki związane z działalnością spółki w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów.

 

Zostań dealerem naszych maszyn!