Platformy
ue

FAQ

Platformy

Samojezdne platformy sadownicze przeznaczone są do wykonywania wszelkich prac wysokościowych w sadach takich jak m. in.: zbiór owoców, przycinanie gałęzi, prace z siatkami przeciwgradowymi. Urządzenia przystosowane są do pracy w trudnych terenowo warunkach wymagających przemieszczania się po nieregularnej powierzchni, jak głębokie koleiny, grząska mokra gleba, itp.

 

Właściwości:

  • Platformy PS są pojazdami wolnobieżnymi, napędzanymi silnikiem Diesel’a. Napęd jest przekazywany na 4 koła i każde z kół jest skrętne zapewniając 3 tryby sterowania kierunkiem jazdy. Urządzenie wyposażone jest w 2 biegi do jazdy roboczej i szosowej.
  • Wszelkie urządzenia wykonawcze (jak siłowniki, silniki) sterowane są przy pomocy jednego z 7 paneli sterowniczych, które umożliwiają m.in. płynną regulację wysokości podestu. Pozwala to na pracę platformy w sadzie o różnych wysokościach drzew.
  • Zamontowane w platformach ramię uchylne umożliwia bezobsługową jazdę pomiędzy rzędami drzew. Jeśli ramię natrafi na pień drzewa, automatycznie wymusza skręt kół, po czym ponownie ustawiają się one do jazdy na wprost.
  • Platformy posiadają podnośniki załadowczo-rozładowcze skrzyniopalet, które transportowane są poprzez przenośniki rolkowe oraz łańcuchowe. Unoszone podesty wyposażone w rozsuwane balkony i obrotowe podnośniki skrzyń, dodatkowo zwiększają funkcjonalność urządzeń, dostosowując szerokość platformy do szerokości między drzewami.

 

Platforma PS-5 dodatkowo posiada dwa regulowane płynnie niezależne podesty umożliwiające pracę na różnych poziomach jednocześnie.

 

Platforma PS-1P wyposażona jest dodatkowo w napełniarkę, która służy do bezobiciowego napełniania skrzyniopalet. Owoce podawane są przez pracowników na przenośnik napełniarki, zaś proces wypełniania skrzyni odbywa się automatycznie, aż do uzyskania odpowiedniego poziomu w skrzyni. Jej zasilanie zapewnia agregat prądotwórczy.

 

Zakup naszych platform oznacza wzrost wydajności pracy, a także większe bezpieczeństwo i komfort pracy podczas wszelkich prac wysokościowych w sadzie!

Platforma sadownicza PS 5

Platformy

Platformy

Masz pytania?Zadzwoń do nas:

48 608-624-870

48 377-99-99

Lub zostaw Twój numer telefonuOddzwonimy do Ciebie.

Wpisz nr telefonu.

Przepisz kod z obrazka.