ue

FAQ

Wielostanowiskowy, wielopoziomowy, stół do sortowania i konfekcjonowania owoców i warzyw MODEL SPS-7-01

Prezentujemy nowość!!! W pełni zautomatyzowany, wielopoziomowy, stół do konfekcjonowania owoców i warzyw Model SPS-7-01.

 

Stół został tak zaprojektowany, aby jak najbardziej ułatwić pracę przy blacie roboczym operatorowi. W tym celu zastosowano rozwiązana, które minimalizują odległość ruchów sięgania i przenoszenia, a przede wszystkim redukują zbędne ruchy wykonywane przez pracownia.

 

Przemyślana konstrukcja i specjalnie zaprojektowane funkcjonalności pozwalają na pakowanie w różne pojemniki, między innymi: w kartony, worki, tacki oraz opakowania z tworzyw sztucznych, jak np. pojemniki typu punnet.

 

Niewątpliwą zaletą jest to, że stół pakerski Model SPS-7-01 może jednocześnie obsługiwać 12 !!!

 

CHARAKTERYSTYKA:

Każde stanowisko wyposażone jest w BLAT ROBOCZY WRAZ Z ROLKAMI, których zadaniem jest płynne przemieszczanie opakowań niewielkim nakładem sił przez pracownika.

 

Każde stanowisko wyposażone jest w ZESTAW PODWÓJNYCH WAG. Jedna przystosowana jest do ważenia produktów w pojemnikach punnet, skrzynkach, kartonach i na tackach. Druga, wyposażona w specjalny uchwyt, pozwala ważyć owoce i warzywa w woreczkach.

 

PIĘTROWE TAŚMOCIĄGI przekazują zapakowany produkt do dalszych etapów produkcji np. na centralną wagę, do maszyny pakującej typu flow-pack, itp.

 

Opróżnione opakowania transportowane są najwyższym przenośnikiem do punktu zbiorczego zmniejszając tym samym konieczność opuszczania stanowiska pracy, żeby odstawić puste opakowania, w których produkt był dostarczony przed sortowaniem.

 

Centralny ODBIÓR OWOCÓW PRZEMYSŁOWYCH umożliwia automatyczne kierowanie owoców do skrzyniopalety zbiorczej. Pracownik nie musi opuszczać stanowiska pracy.

 

Wszystkie przenośniki pracują w trybie AUTOMATYCZNYM. W celu poprawy komfortu pracy i zwiększenia bezpieczeństwa przy każdym stanowisku znajduje się przycisk awaryjnego zatrzymania.

 

ZALETY: 

  • łatwe i sprawne pakownie
  • ciągłość pracy i zwiększona wydajność – obsługa przez 12 pracowników jednocześnie
  • jedno urządzenie pozwala na stosowanie różnych opakowania i pojemniki 
  • mocna, trwała konstrukcja 
  • bezpieczna i ergonomiczna praca
  • konstrukcja opracowana z zachowaniem zasad ekonomiki ruchów elementarnych
  • możliwość stosowania wielu rodzajów opakowań.