ue

FAQ

Produkt Roku 2011

Mamy zaszczyt poinformować, że podczas tegorocznej Gali Biznesu Ziemi Radomskiej Sorter s.c. otrzymał dwie nagrody Granitowy Tulipan.

Nagroda przyznawana jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej za wspomaganie rozwoju gospodarczego regionu radomskiego od 16 lat. Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii kapituła przyznała jednorazowo dwie nagrody jednej firmie.
Z dumą informujemy, że nagrody te trafiły do naszej firmy w kategorii Mała Firma 2011 oraz Produkt Roku 2011 za misową maszynę sortowniczą.

 

Bardzo cieszy nas, że wysiłek włożony w zaprojektowanie i wykonanie maszyny został zauważony, a prężny rozwój firmy doceniony nagrodą Firma Roku 2011. Jesteśmy przekonani, że pierwsze nagrody, w tak krótkiej historii naszej firmy, zmotywują nas do dalszego działania i eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami dla przemysłu owocowo-warzywnego.
 

 

 


 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 stycznia 2019 r. Sorter Michał Ziomek sp j., NIP 948-256-50-81, wstąpiła z mocy prawa we wszelkie prawa i obowiązki związane z działalnością spółki w tym prawa i obowiązki wynikające z zawartych umów.