Lina 2MS do jabłek sortuje już w Krasnodarze!
ue

FAQ

Lina 2MS do jabłek sortuje już w Krasnodarze!

Nie bez powodu firma AGROSTROJCOMPLEKT (http://xn--80aggpfbfhpacngboqk.xn--p1ai/) zajmuje czołowe miejsce wśród naszych przedstawicieli zagranicznych. Oddana do użytkowania w listopadzie 2019 instalacja jest już naszym 7 wspólnie zrealizowanym projektem!

 

2-ŚCIEŻKOWA LINIA SORTOWNICZA

2-ścieżkowa linia sortownicza 2MS o wydajności do 4 ton na godzinę jest dedykowana do jabłek, ale uniwersalne miski maszyny pozwolą naszemu klientowi sortować cytrusy i owoce kuliste o średnicy od 50 do 110 mm jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Tymczasem,  system wizyjny został przygotowany do analizy średnicy oraz wagi jabłek.

 

STOŁY DO PAKOWANIA OWOCÓW

Ze względu na ograniczoną przestrzeń w sortowni naszego klienta, w sekcji pakowania, konieczne było znalezienie rozwiązania, które przy zachowaniu wydajności maszyny sortowniczej umożliwiło płynną ewakuację owoców z przenośników. W projekcie zastosowano 3 stoły do pakowania ekonomiczne SPSE oraz 2 mniejsze stoły SPD.

 

WYDAJNOŚĆ DO 4 TON/GODZ.

Dodatkowo zminimalizowaliśmy przestoje w pracy dzięki konstrukcji przystosowanej do transportu  kartonów z antresoli do pakowania na blaty stołów. Operatorzy nie muszą odrywać się od pracy, żeby dokładać kartony do pakowania owoców na linię produkcyjną.

 

ZALETY:

  • solidna konstrukcja instalacji
  • uniwersalny nośnik – miska do owoców kulistych o średnicy od 50 do 110 mm
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynu przy zachowaniu największej możliwej wydajności - zróżnicowane stoły do pakowania
  • minimalizacja przerw między podawaniem partii opakowań – zrzuty kartonów z antresoli
  • precyzja - wysokiej jakości system wizyjny