FAQ

Kontakt

SORTER SPÓŁKA JAWNA

Konrad Grzeszczyk Michał Ziomek

ul. Sadownicza 7,  26 - 600 Radom 

tel. +48 48 377 99 99, 
fax. +48 48 377 99 98

NIP 948-256-50-81  

KRS 0000435708

 

biuro@sorter.pl 

 

Grzegorz Kwiatkowski
Dyrektor Działu Handlowego
+48 608 697 888
g.kwiatkowski@sorter.pl
Michał Marciniak
Dział Handlowy - rynek krajowy
wew.1
+48 516 496 006
m.marciniak@sorter.pl
Andrzej Zawal
Dział Handlowy - rynek krajowy
+48 377 99 99
wew. 1
a.zawal@sorter.pl
Natalia Deja
Dział handlowy – rynek zagraniczny
wew.1
+48 531 713 107
n.deja@sorter.pl
Marek Noga
Kierownik Działu Zaopatrzenia
wew. 4
+48 608 624 890
zaopatrzenie@sorter.pl
Marek Mikołajewski
Kierownik Działu Serwisowego
wew. 2
+48 602 783 012
serwis@sorter.pl
Dominika Furga
Sekretariat
wew. 8
d.furga@sorter.pl
Anita Kacprowicz
Dział Marketingu
wew. 3
+48 608 889 644
marketing@sorter.pl
a.kacprowicz@sorter.pl