Czwarta linia sortownicza w rejonie Krasnodaru
ue

FAQ

Czwarta linia sortownicza w rejonie Krasnodaru

Zwiększenie produktywności, ułatwienie pracy czy zapewnienie delikatnego sortowania? Motywacje naszych klientów są różne w zależności od produktu i szerokości geograficznej, dlatego oferujemy cały wachlarz rozwiązań.

 

W przypadku linii oddanej do użytkowania latem 2018 r., w Rosji w okolicach Krasnodaru, dla naszego klienta zaprojektowana została 3‑ścieżkowa misowa maszyna sortownicza z programem do kontroli średnicy, koloru oraz funkcją pomiaru wagi.

Konstruktorzy zaproponowali rozładunek zanurzeniowy prosty model RZP, aby maksymalnie wykorzystać możliwości maszyny sortowniczej, która osiąga wydajność do 6 ton na godzinę.

 

DELIKATNY TRANPSORT OWOCÓW

Niezależnie od wydajności linii sortowniczej, klienci przykładają dużą wagę do rozwiązań konstrukcyjnych, które minimalizują ryzyko uszkodzeń owoców w procesie sortowniczym.

Warto zaznaczyć, że delikatne obchodzenie się z owocami nie ogranicza się tylko do zastosowania rozładunku wodnego. Instalacja wyposażona jest w rozdzielacz z miękkiego tworzywa, który służy do podziału owoców na równomierne sekcje przed przekazaniem ich ponad poziom wody na rolki elewatora, a następnie na miękkie szczotki i gąbki suszarki przemysłowej (model SOG-W) absorbujące wilgoć.

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszędzie tam gdzie wymaga tego proces technologiczny, wszystkie przejścia między sekcjami maszyny, bandy przenośników, itp. pokryte są w miękkim tworzywem antyobiciowym.

 

Przenośnik taśmowy typu V, który ustawia owoce w pojedynczych liniach przed maszyną sortującą również zapobiega uszkodzeniom. Taśmy przenośnika posiadają różną prędkość liniową, dzięki czemu owoce ustawiają się równomiernie na wejściu do maszyny sortowniczej w rzędach i nie dochodzi do ich uszkodzeń w wyniku obijania się o siebie.

 

Zaprojektujemy linię technologiczną dostosowaną do potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Tel. 608-697-888